Vzdělávací pobyty pokračují!

Vzdělávací pobyty pokračují!

V minulých letech jely do Španělska desítky lidí z České republiky, aby se vzdělávaly v organizování a strategiích. Díky programu Erasmus můžeme ve spolupráci s Ulexem pokračovat až do roku 2028. 

Ulex je organizace, která v několika komunitních centrech v katalánských horách připravuje série kurzů určených pro lidi aktivní v sociálních hnutích po celé Evropě. Tématem jsou přitom způsoby spolupráce a spolurozhodování, strategické uvažování a metody organizování, utváření příběhů a veřejného rámování nebo budování psychické odolnosti. Na místě se navíc síťují aktivistky a aktivisté z různých zemí a vyměňují si cenné zkušenosti. V roce 2022 tak jelo do Španělska 22 lidí z České republiky.

Zároveň jsme díky programu Erasmus+ dostali akreditaci na pět let, díky které budeme moci ve spolupráci s Ulexem pokračovat až do roku 2028!

2560px-Erasmus+_Logo-svg 

Tisková zpráva Vzdělávací pobyty pokračují!

Vzdělávací pobyty pokračují!

3.2.2023 V minulých letech jely do Španělska desítky lidí z České republiky, aby se vzdělávaly v organizování a strategiích. Díky programu Erasmus můžeme ve spolupráci s Ulexem pokračovat až do roku 2028. 
Událost Podporujeme podpisovou výzvu za kvalitní péči a férové mzdy v Alzheimer Home

Podporujeme podpisovou výzvu za kvalitní péči a férové mzdy v Alzheimer Home

25.11.2022 Ke spravedlivé transformaci potřebujeme silné odbory. Podpoř výzvu ALICE odborová organizace a pomoz jí prosadit důstojné pracovní podmínky v nadcházejícím kolektivním vyjednávání s vedením.
Článek A2larm: Klimakemp ve stínu krizí. Jak ekosociální hnutí bojuje proti energetické chudobě?

A2larm: Klimakemp ve stínu krizí. Jak ekosociální hnutí bojuje proti energetické chudobě?

14.10.2022 Invaze na Ukrajinu znamená novou kapitolu i pro klimatické a ekologické hnutí. O tématech letošního Klimakempu hovořili naši členové Josef Patočka a Marika Volfová s Martinem Vrbou pro deník Alarm.